Novinky

Cocker club cz - Klubová výstava, Polná

Dne 25.5.2019 jsme se zúčastnily jedné z našich velmi oblíbených výstav a to klubové výstavy v Polné u Jihlavy, pořádané Cocker clubem cz. Nejen že to máme k místu blízko, ale vždy je výstava krásně připravená a všude kolem vládla pohoda. Toby ve třídě otevřené v konkurenci dalších 2 psů, si...
Celý článek

MVP Litoměřice

18.5. Poprvé jsme se předvedly v Litoměřicích a od českého rozhodčího a dlouholetého chovatelé angl. kokršpanělů Pavla Šulcka, jsme v konkurenci 6 psů ve třídě získaly V1 CAC.
Celý článek

Víkend v Náměšti na Hané

První víkend 4.-5. v květnu jsme strávily v Náměšti na Hané, kde se pořádaly v sobotu klubová a v neděli speciální výstava KCHLS. První den na klubové výstavě Toby získal ocenění V1 CAC a svého prvního Klubového vítěze a BOS od anglické rozhodčí Tiny Beswick! Druhý den na speciální výstavě dostal...
Celý článek

MVP České Budějovice

Naše první letošní výstava, které jsme se zúčastnily se konala v Českých Budějovicích, Toby v konkurenci 4 psů se umístil na 2 místě s titulem res.CAC. 
Celý článek

Adventní výstava Cocker club cz

9.12.2018 Naše poslední výstava za letošní rok, která se koná v Brně hotelu Voroněž, patří mezi naše oblíbené. Toby od Bukové studánky získal ocenění V1 od švédského rozhodčího. 
Celý článek

Víkend na Slovensku

V Báči na Slovensku se konaly o víkendu 2 výstavy anglických kokršpanělů. První den v sobotu se konala výstava speciální, kde ve třídě otevřené Toby získal V2 res.CAC od anglické rozhodčí Debbie Grice. Druhý den v neděli opět získal titul V2 res.CAC, tentokrát od portugalského rozhodčí Mario...
Celý článek

Klubová výstava Bezměrov

Cocker club cz uspořádal 25.- 26.8. "Víkend s kokrem" a v neděli se konala klubová výstava. Toby ve třídě otevřené zvítězil a odvezl si první místo V1 CAC.
Celý článek

Rodokmeny našich psů:

 CESAR OD BUKOVE STUDANKY 

TOBY OD BUKOVE STUDANKY

 

Kontakt 

E-mail: klarakudlova@seznam.cz

Adresa: Olešná 132, Havlíčkův Brod

 

Nově budeme přidávat fotky do alb na Rajčeti nebo na Zonerama . Najít je můžete zde klarys19.rajce.idnes.cz/ a Zonerama .